HQH SYSTEM spol. s r.o.

Společnost HQH SYSTEM spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako obchodní společnost zaměřená svým produktovým portfoliem, jak do oblasti komerčního prodeje, tak

zejména do oblasti dodávek speciálního taktického a technického vybavení pro ozbrojené složky, speciální jednotky a vládní agentury.

Exkluzivně na území ČR zastupuje řadu renomovaných světových výrobců se speciálním – taktickým vybavením jako je například společnost MED-ENG, NOVO-DR, NEXTR , HELIX ,LIBERVIT,                       ESCAPE INTERNATIONAL, BLACKHAVK, SABRE a další..

V roce 2015 společnost započala realizovat ve spolupráci s renomovanými českými výrobci i vlastní vývoj, výzkum a výrobu zaměřenou do oblasti využitelnosti aramidových – kompozitních materiálů. Zejména se jedná o materiály karbonových vláken včetně grafitových prvků. Tyto materiály a výsledné produkty jsou díky vysoké technologické úrovni zpracování využitelné, jak v komerční oblasti, ale zejména  jsou používány specialisty při záchranných operacích včetně armádních a policejních složek.

K významným obchodním partnerů patří i renomovaný český výrobce zbraní a příslušenství CZ Uherský Brod a firma G.I.S.. Se kterými jsme navázali úzkou spolupráci v oblasti vývoje technologie tlumičů hluku. Výsledkem této několikaleté spolupráce jsou nyní k dispozici výrobky, mající naprosto unikátní technické, ale i užitné parametry.

Tlumiče prošly celou řadou  extrémně náročných praktických testů, které byly v tomto roce úspěšně zakončeny armádním testem.

V tuto chvíli přicházíme na trh s tlumiči hluku řady –  HQH GIS PSR 9, HQH CSR 9, HQH RSR, HQH PSR 22  na které v blízké budoucnosti navážou další typy.

Pevně věříme, že  tyto produkty splní vaše očekávání a budete s nimi spokojeni.